Opinie o Nas

Rekomendacje potwierdza Ceneo.pl

Precyzyjne tropienie

Rękawiczki Alpha Industries

Prezentujemy wysokiej jakości rękawiczki Alpha Industries, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zostały wykonane z materiałów wysokiej jakości, co przekłada się na wygodę noszenia, niezależnie od sposobu ich wykorzystania. Szereg funkcjonalnych rozwiązań, jak np. praktyczne kieszonki sprawiają, że będziesz miał najważniejsze gadżety pod ręką – i to dosłownie. Stylowy design, a jednocześnie klasyczne kolory przekładają się na ich uniwersalny charakter. Będą idealne zarówno na miasto, jak i w teren.

Ciepłe rękawiczki Alpha Industries

Warto zwrócić uwagę, że wybrane wersje rękawiczek Alpha Industries zostały wyposażone w specjalne zwężenia w przegubie, które zapobiegają przedostawaniu się zimna oraz śniegu do ich wnętrza. Dzięki temu odporność na warunki atmosferyczne jest jeszcze większa, co wpływa na komfort użytkowania. To idealne rozwiązanie na zimę, niezależnie od tego, czy będziesz ich używał w drodze do pracy, czy też na górskim szlaku. Już teraz sprawdź wszystkie modele i wybierz swój ulubiony!

B3 FL Gloves Rękawiczki Alpha Industries L 108956 B3 FL Gloves Rękawiczki Alpha Industries L 108956
Cena:

314,00 zł

zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
B3 Gloves Alpha Industries L/XL Rękawiczki Męskie 188917 B3 Gloves Alpha Industries L/XL Rękawiczki Męskie 188917
Cena:

249,00 zł

zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
MA - 1 Gloves Alpha Industries L/XL Rękawiczki Męskie 108955 MA - 1 Gloves Alpha Industries L/XL Rękawiczki Męskie 108955
Cena:

269,00 zł

zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony